See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ocena ex post wpływu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na realizację priorytetu 6 wspieranie włączenia społecznego, ograniczenie ubóstwa i promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez wykonawcę badania ewaluacyjnego pt. „Ocena ex post wpływu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na realizację priorytetu 6 wspieranie włączenia społecznego, ograniczenie ubóstwa i promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 826955-2025
Interne Kennung: BDG.wzp.23.2.5.2025 (Zadanie 1)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część zamówienia (zadanie 1 lub 2) lub na obie części zamówienia (zadanie 1 i 2). 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej. 8. Rozliczenia pomiędzy zamawiającym a wykonawcą będą prowadzone w PLN. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 11. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 12. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu znane na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 13. Informacje dotyczące podwykonawców zostały określone w § 9 projektu umowy. 14. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy na warunkach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 16. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 94 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 18. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001