See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: organizacja, przygotowanie i przeprowadzenie Kursów podnoszących kompetencje uczniów szkół ponadpodstawowych ogólnokształcących z terenu woj. opolskiego w podziale na 15 części
Beschreibung: organizacja, przygotowanie i przeprowadzenie Kursów podnoszących kompetencje uczniów szkół ponadpodstawowych ogólnokształcących z terenu woj. opolskiego w podziale na 15 części
Interne Kennung: ZP.352.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Kurs Baristy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku zrealizowania całkowitej, przewidywanej maksymalnej liczby kursów w poszczególnej części/kompetencji Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego w każdym kursie o dodatkową 1 grupę na dany kurs tożsamy/zgodny z opisem przedmiotu zamówienia w poszczególnej części/kompetencji zawodowej. W ramach prawa opcji Wykonawca przeprowadzi dodatkowe kursy w wybranych przez Zamawiającego szkołach z listy szkół wymienionych w zestawieniu z Załącznika nr 1 do opz. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Cena jednostkowa za kurs objęta opcją będzie identyczna, jak w zamówieniu podstawowym. Prawo opcji będzie realizowane w tym samym terminie co zamówienie podstawowe. Zamawiający minimum 2 tygodnie wcześniej poinformuje Wykonawcę (na adres e-mail podany przez Wykonawcę w umowie dot. realizacji przedmiotu zamówienia) o chęci skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Kurs kelnera
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3: kurs stylizacji paznokci
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Kurs stylizacji rzęs i brwi
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5: kurs wizażu
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 5
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0006
Titel: część 6: kurs pierwszej pomocy
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7: kurs pilot, operator drona
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8: kurs grafik komputerowy
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9: kurs cyberbezpieczeństwo
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10: kurs fotografia cyfrowa
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11: kurs operator wózków widłowych
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12: kurs techniki efektywnego uczenia się
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13: kurs trener personalny
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Kurs dietetyki
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15: kurs rysunek techniczny
Interne Kennung: ZP.352.19.2025 część 15