2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering en plaatsing van Deuropeners
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van deuropeners op afroep. Over de jaren 2021 t/m 2024 is in totaal € 251.860,- ex btw gespendeerd aan dit onderwerp. Inschrijvers kunnen hier geen rechten aan ontlenen. De behoefte kan gedurende de tijd fluctueren.
Interne Kennung: Z/24/574328
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en plaatsing van Deuropeners
Beschreibung: Levering en plaatsing van Deuropeners Over de jaren 2021 t/m 2024 is € 251.860,- ex btw aan het onderwerp besteed. Inschrijvers kunnen hier geen rechten aan ontlenen. De behoefte aan het onderwerp kan gedurende de looptijd van de overeenkomst fluctueren.
Interne Kennung: 1