See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf - toetsen & examineren
Beschreibung: Het leveren, implementeren, onderhouden en doorontwikkelen van één integrale applicatie voor het toetsinstrumentarium in combinatie met toetsen voor Nederlands, Engels – en overige moderne vreemde talen – en rekenen. De rekenexamens omvatten zowel integrale examens als domeinexamens. Hieronder valt ook het beschikbaar stellen van webservices (koppelingen) met andere systemen die gebruikt worden binnen ROC Midden Nederland. Ook de verzorging van support valt binnen de scope van deze opdracht. 1,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Interne Kennung: 1