2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Levering minicontainers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst voor de duur van drie (3) jaren met de optie om tweemaal met één (1) jaar te verlengen een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Levering. De aanbesteding bestaat uit één perceel. Dit perceel bevat de onderstaande onderdelen: • Onderdeel 1: Levering van circa 1.500 140 liter minicontainers per jaar • Onderdeel 2: Levering van circa 8.500 240 liter minicontainers per jaar -
Interne Kennung: IBMN-2024-RMN-SS-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1