See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU D4W - Meubilair Pr. Beatrixschool
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van meubilair voor primair onderwijs ten behoeven van Stichting De Vier Windstreken, voor locatie Pr. Beatrixschool te Bodegraven. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Ondewijs.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
229435-2026 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU D4W - Meubilair Pr. Beatrixschool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000