2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generieke Zoekmachine
Beschreibung: De opdracht betreft het selecteren en implementeren van een generieke zoekmachine die gemeentebreed beschikbaar wordt gesteld als oplossing voor 'Zoeken en Vinden' met als uitgangspunt het concept "single point of search". De oplossing bestaat uit enerzijds Enterprise Search en anderzijds Contentintegratie. Generieke zoekmachine voor maximaal 10 jaar
Interne Kennung: P-1378
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de zoekmachine functie uit te rollen naar meerdere (aanvullende) te doorzoeken data van applicaties of opslaglocaties. De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de koppelingen van de generieke zoekmachine toe te voegen, uit te breiden of te wijzigen, mits dit plaatsvindt binnen de context van de zoekmachine-functionaliteit en aansluit bij de doelstelling van de opdracht.