229482-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Kybernetická bezpečnost Nemocnice Břeclav
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost Nemocnice Břeclav
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace technologií, dodávky SW, HW a infrastruktury pro realizaci technických bezpečnostních opatření dle § 5 odst. 3) zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti pro zabezpečení informačních systémů provozovaných Zadavatelem, kterým je Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace. Součástí plnění veřejné zakázky je dále poskytování servisních služeb po dobu udržitelnosti projektu.
Interne KennungKybernetická bezpečnost Nemocnice Břeclav
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware