229488-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Zajištění dopravního značení – pohotovost
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dopravního značení – pohotovost
BeschreibungZajištění dočasného dopravního značení, v režimu 24/7, a to v návaznosti na dílčí objednávky zadavatele. V podrobnostech viz zejm. čl. 3.1–3.3 zadávací dokumentace a její příloha č. 2 –vzor rámcové smlouvy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění dopravního značení - pohotovost
BeschreibungZajištění dočasného dopravního značení, v režimu 24/7, a to v návaznosti na dílčí objednávky zadavatele. V podrobnostech viz zejm. čl. 3.1–3.3 zadávací dokumentace a její příloha č. 2 –vzor rámcové smlouvy.
Interne KennungZajištění dopravního značení - pohotovost
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna v subjektu závazku ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ. V podrobnostech viz čl. 17 zadávací dokumentace.