See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego – umowa ramowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu informatycznego – umowa ramowa” 2. Zawarta w skutek przeprowadzenia przedmiotowego postępowania umowa będzie umową ramową w rozumieniu art. 311 PZP, a jej zawarcie nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku nabycia, a po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielnie zamówienia na dostawę sprzętu lub oprogramowania określonego w formularzach ofertowych dla poszczególnych części stanowiących załączniki nr 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6) SWZ oraz nr 3 do zawartej umowy ramowej. 3. Udzielenie zamówień będzie odbywać się sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego lub posiadanych przez niego środków finansowych. 4. Przedmiotem zamówienia w celu zawarcia umowy ramowej jest: dostawa komputerów biurowych (część nr 1)/ komputerów wysokowydajnych (część nr 2) /komputerów przenośnych (część nr 3) / urządzeń drukujących (część nr 4) / monitorów (część nr 5) / oprogramowania (część nr 6) zwanych dalej „sprzętem” / „oprogramowaniem”, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dla poszczególnych części – załącznik nr 5 do SWZ. 5. Projekt umowy ramowej (zał. nr 6 do SWZ wspólny dla wszystkich części ) zawiera w szczególności zasady udzielania zamówień wykonawczych, których przedmiot objęty jest umową ramową a także warunki finansowania, przewidywane zmiany do umowy 6. Załącznikiem do projektu umowy ramowej jest projekt umowy wykonawczej, który zawiera w szczególności opis realizacji zamówienia, terminy, wynagrodzenie, gwarancję i rękojmię. 7. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. 8. Kod CPV główny: 30213000-5 - Komputery osobiste, 30232110-8 - Drukarki laserowe, 30231300-0 - Monitory ekranowe, 48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów . 9. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 10. Pod pojęciem rozwiązań równoważnych Zamawiający rozumie taki sprzęt, który posiada parametry techniczne i/lub funkcjonalne co najmniej równe do określonych niniejszej SWZ i jej załącznikach. 11. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - dostawa komputerów biurowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - dostawa komputerów wysokowydajnych.
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - dostawa komputerów przenośnych.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - dostawa urządzeń drukujących.
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - dostawa monitorów.
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - dostawa oprogramowania.