2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE vč. akumulace energie na pěti objektech
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění dodávky, instalace a zprovoznění fotovoltaických elektráren (dále také jen „FVE“) na 5 objektech v obci Ludgeřovice vč. bateriového úložiště na klíč a připojení veřejného osvětlení, včetně zaškolení odpovědných pracovníků zadavatele a včetně související inženýrské činnosti. Předmětem dodávky je realizace (instalace a montáž) a samotné zprovoznění FVE na střechách vybraných objektů o celkovém výkonu 65,81 kWp a akumulace o celkové využitelné kapacitě 81,2 kWh vč. související inženýrské činnosti v nezbytném rozsahu. Předmět zakázky je obsažen v projektových dokumentacích pro instalaci FVE na pěti objektech, konkrétně se jedná o: 1) FVE ZŠ a MŠ Dolní škola: Instalace střešního fotovoltaického systému bez možnosti ostrovního provozu (FVE) na střechu budovy na pozemku par. č. 849 v k. ú. [688410] Ludgeřovice. Panely na střeše budovy budou umístěny na falcovanou střešní krytinu. Vlastni instalace FVE o výkonu min. 10,7 kWp se bude skládat z max. 20 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu min. 535 Wp. Celková využitelná kapacita baterií je min. 11,6 kWh. 2) FVE Pošta: Instalace střešního fotovoltaického systému bez možnosti ostrovního provozu (FVE) na střechu budovy na pozemku par. č. 490 v k. ú. [688410] Ludgeřovice. Panely na střeše budovy budou umístěny na trapézové střešní krytině. Vlastni instalace FVE o výkonu min. 17,12 kWp se bude skládat z max. 32 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu min. 535 Wp. Celková využitelná kapacita baterií je min. 11,6 kWh. 3) FVE Hasiči: Instalace střešního fotovoltaického systému bez možnosti ostrovního provozu (FVE) na střechu budovy na pozemku par. č. 379/1 v k. ú. [688410] Ludgeřovice. Panely na střeše budovy budou umístěny na trapézové střešní krytině. Vlastni instalace FVE o výkonu min. 18,19 kWp se bude skládat z max. 34 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu min. 535 Wp. Celková využitelná kapacita baterií je min. 23,2 kWh. 4) FVE Kulturní dům: Instalace střešního fotovoltaického systému bez možnosti ostrovního provozu (FVE) na střechu budovy na pozemku par. č. 601 v k. ú. [688410] Ludgeřovice. Panely na střeše budovy budou umístěny na trapézové střešní krytině. Vlastni instalace FVE o výkonu min. 10,7 kWp se bude skládat z max. 20 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu min. 535 Wp. Celková využitelná kapacita baterií je min. 23,2 kWh. 5) FVE MŠ Sovičky: Instalace střešního fotovoltaického systému bez možnosti ostrovního provozu (FVE) na střechu budovy na pozemku par. č. 753 v k. ú. [688410] Ludgeřovice. Panely na střeše budovy budou umístěny na falcované střešní krytině. Vlastni instalace FVE o výkonu min. 9,1 kWp se bude skládat z max. 17 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu min. 535 Wp. Celková využitelná kapacita baterií je min. 11,6 kWh. Nejedná se o zakázku rozdělenou na části, pouze celková nabídková cena je součtem cen za pět objektů, kde v Příloze č. 1 ZD - Krycím listu nabídky je uvedena celková nabídková cena. Zhotovené FVE budou sloužit pro výrobu elektrické energie a realizací projektu dojde prostřednictvím instalací FVE k dosažení energetických úspor v daných odběrných místech. Případné přebytky elektrické energie budou ukládány do akumulátorů. Výstavby FVE budou tvořeny instalací FV panelů na střechách objektů zadavatele. FV panely budou instalovány za použití konstrukčního systému typizovaného pro střešní instalaci uvedenou v projektových dokumentacích. Konstrukce budou rozloženy a ustaveny tak, aby odolávala povětrnostním podmínkám dané lokality. Předmět zakázky tak bude zahrnovat dodávku kompletní technologie, montáž konstrukcí, FV panelů a uložiště pro akumulaci elektrické energie. Dále kompletní potřebnou elektroinstalaci a úpravu stávajících rozvaděčů (bude-li nezbytné) v místě bodu připojení. Součástí zakázky je také zpracování dokumentace skutečného stavu. Povinností vybraného dodavatele jako součást plnění zakázky je rovněž související inženýring, zejm. zajištění připojení dokončeného díla k elektrické síti s příslušným distributorem, kterým je ČEZ Distribuce, a.s. (dále také jen jako „provozovatel distribuční soustavy“ nebo „PDS“), tj. umožnění trvalého připojení (dále také jako „UTP“) na základě vydaného konečného provozního oznámení provozovatele distribuční soustavy), vyřízení všech potřebných povolení, souhlasů nebo licencí u Energetického regulačního úřadu (popř. její rozšíření) nebo jiného úřadu státní správy nebo samosprávy, včetně přípravy všech nutných dokumentů, bude-li to nezbytné k řádnému užívání díla. Zadavatel za tímto účelem poskytne dodavateli veškerou potřebnou součinnost. Navržené FVE vč. akumulace budou svým rozsahem a provozními vlastnostmi splňovat požadavky stanovené v zadávací dokumentaci a v jejich přílohách. Výchozím podkladem pro zpracování nabídky je příloha ZD č. 4 (Projektová dokumentace) a příloha ZD č. 6 (Tabulka technické specifikace). Dodavatel provede komplexně veškeré činnosti od dodávky a instalace FVE a uvedení FVE do provozu. Předmětem zakázky je tak kompletní dodávka na klíč včetně zajištění veškerých činností nutných ke spuštění elektrárny do provozu (UTP, aj. další výslovně neuvedené činnosti nutné k naplnění projektového záměru zadavatele). Bližší technický a technologický popis jednotlivých součástí předmětu této zakázky je obsažen v projektových dokumentacích (příloha č. 4 ZD) a tabulce technické specifikace (příloha č. 6 ZD), přičemž další pro účastníky podstatné informace, jimiž jsou povinni se řídit jsou obsaženy ve smlouvách o připojení (příloha č. 5 ZD). Dodavatel tedy zajistí úplné, funkční a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla a provedení inženýrských činností, splnění všech podmínek pro případné vydání kolaudačního souhlasu/kolaudačního rozhodnutí a pro připojení FVE do distribuční sítě.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09330000 Solarenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen