2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie istniejącej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego wzniesienie 5 (pięciu) budynków wielorodzinnych w Kuźni Raciborskiej przy ul. Bema wraz z ich budową
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamierzenia inwestycyjnego, polegającego na dostosowaniu istniejącej dokumentacji projektowej (w związku ze zmianą technologii) dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego wzniesienie 5 (pięciu) budynków wielorodzinnych w Kuźni Raciborskiej przy ul. Bema wraz z ich budową”. 2. Zamówienie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Załączniku nr 1 do SWZ – Programie Funkcjonalno-użytkowym, którego elementem jest Dokumentacja techniczna, w posiadaniu której jest Zamawiający 2) projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca przedmiot zamówienia przyjmuje do realizacji bez zastrzeżeń i zobowiązuje się wykonać go zgodnie z Programem Funkcjonalno-użytkowym, przepisami prawa budowlanego, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, aktualnym stanem wiedzy technicznej oraz kierując się zasadą gospodarności, a także przestrzegając przepisów prawa, a w szczególności w zakresie techniczno-budowlanym, warunkami wykonawstwa i odbioru robót oraz normami obowiązującymi w tym zakresie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 45100000 Baureifmachung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostosowanie istniejącej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego wzniesienie 5 (pięciu) budynków wielorodzinnych w Kuźni Raciborskiej przy ul. Bema wraz z ich budową”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamierzenia inwestycyjnego, polegającego na dostosowaniu istniejącej dokumentacji projektowej (w związku ze zmianą technologii) dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego wzniesienie 5 (pięciu) budynków wielorodzinnych w Kuźni Raciborskiej przy ul. Bema wraz z ich budową”. 2. Zamówienie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Załączniku nr 1 do SWZ – Programie Funkcjonalno-użytkowym, którego elementem jest Dokumentacja techniczna, w posiadaniu której jest Zamawiający 2) projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu Dokumentacji projektowej poprzez dostosowanie / aktualizację / wprowadzenie zmian, w niezbędnym, określonym w Programie funkcjonalno - użytkowym zakresie, do istniejącej dokumentacji, którą dysponuje Zamawiający, a która to stanowi załącznik do PFU; 2) wykonanie robót budowlanych w oparciu o sporządzoną (zaktualizowaną) przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego: Dokumentację projektową, obejmujących: kompleksowe wzniesienie Obiektów budowlanych w postaci 5 (słownie: pięciu) budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z całością (określonej w zatwierdzonej przez Zamawiającego Dokumentacji projektowej) infrastruktury towarzyszącej. Roboty budowlane składające się na przedmiot zamówienia będą realizowane w miejscowości Kuźnia Raciborska (powiat raciborski, województwo śląskie) przy ul. Bema na nieruchomościach oznaczonych jako działki ewidencyjne nr: 299, 302/16, 306, 307, 308/1, 308/4, 309/4, 309/13, 310/3, 310/5, 311/37, 302/15, 302/17 w obr. Kuźnia Raciborska 241105 4.0003, jednostka ewidencyjna: Kuźnia Raciborska 441105_4.