229553-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji do platformy Cyber Range
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji do platformy Cyber Range
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk licencji do platformy Cyber Range. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZPRZ.270.64.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk licencji do platformy Cyber Range.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme