2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energieprestatiediensten PC Sint-Jan-Baptist
Beschreibung: Met deze plaatsingsprocedure wenst veb als Aanbestedende Overheid voor de Opdrachtgever een ESCO aan te duiden als Opdrachtnemer die de besparing op de energiefactuur garandeert door het verhogen van de efficiëntie en het uitvoeren van creatieve en kwaliteitsvolle maatregelen. Om dit te garanderen maakt het onderhoud van de kwaliteitsvolle maatregelen en geselecteerde technische installaties eveneens deel uit van deOpdracht.
Interne Kennung: EE_2024_PRJ0383_001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EE_2024_PRJ0383_001 - 1
Beschreibung: Met deze plaatsingsprocedure wenst veb als Aanbestedende Overheid voor de Opdrachtgever een ESCO (zie de definitie in Bijlage 1) aan te duiden als Opdrachtnemer die de besparing op de energiefactuur garandeert door het verhogen van de efficiëntie en het uitvoeren van creatieve en kwaliteitsvolle maatregelen. Om dit te garanderen maakt het onderhoud van de kwaliteitsvolle maatregelen en geselecteerde technische installaties eveneens deel uit van de Opdracht.
Interne Kennung: 1