229571-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Dostawa benzyny silnikowej bezołowiowej 95 dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. w Tarnowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa benzyny silnikowej bezołowiowej 95 dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. w Tarnowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa benzyny silnikowej bezołowiowej 95 zwana „paliwem“ dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. w Tarnowie do sprzedaży detalicznej w ilości 300 m3 – kod CN 27101245, CN 27101249.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.