See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części: Zadanie 1 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Laboratorium Drogowe ul. Wiosenna 8, 72-002 Skarbimierzyce Zadanie 2 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie al. Bohaterów Warszawy 33, 70-340 Szczecin Zadanie 3 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Lipianach i Obwód Drogowy w Lipianach, ul. Gorzowska 35, 74-240 Lipiany Zadanie 4 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Lipianach i Obwód Drogowy w Chojnie, ul. Polna 2, 74-500 Chojna Zadanie 5 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie ul. Górna 2 72-200 Nowogard Zadanie 6 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie Obwód Drogowy w Przybiernowie, ul. Kościuszki 23, 72-110 Przybiernów Zadanie 7 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie Obwód Utrzymania Drogi S6 w m. Wojcieszyn 60 Zadanie 8 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Stargardzie Obwód Drogowy Kluczewo ul. Okulickiego 12, 73-102 Stargard Zadanie 9 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Szczecinie ul. Pomorska 47, 70-340 Szczecin Zadanie 10 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Szczecinie Obwód Drogowy w Rurce, ul. Granitowa 2 Łozienica, 72-100 Goleniów Zadanie 11 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Wałczu i Obwód Drogowy w Wałczu, ul. Kołobrzeska 33 i 35, 78-600 Wałcz Zadanie 12 - Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Wałczu Obwód Drogowy Piecnik 35, 78-650 Mirosławiec
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) - 2) oraz 4) - 7) Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 1
Beschreibung: Część 1 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Laboratorium Drogowe ul. Wiosenna 8, 72-002 Skarbimierzyce
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 2
Beschreibung: Część 2 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie al. Bohaterów Warszawy 33, 70-340 Szczecin
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 3
Beschreibung: Część 3 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Lipianach i Obwód Drogowy w Lipianach, ul. Gorzowska 35, 74-240 Lipiany
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 4
Beschreibung: Część 4 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Lipianach i Obwód Drogowy w Chojnie, ul. Polna 2, 74-500 Chojna
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 5
Beschreibung: Część 5 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie ul. Górna 2 72-200 Nowogard
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 6
Beschreibung: Część 6 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie Obwód Drogowy w Przybiernowie, ul. Kościuszki 23, 72-110 Przybiernów
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 7
Beschreibung: Część 7 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Nowogardzie Obwód Utrzymania Drogi S6 w m. Wojcieszyn 60
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 8
Beschreibung: Część 8 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Stargardzie Obwód Drogowy Kluczewo ul. Okulickiego 12, 73-102 Stargard
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 9
Beschreibung: Część 9 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Szczecinie ul. Pomorska 47, 70-340 Szczecin
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 10
Beschreibung: Część 10 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Szczecinie Obwód Drogowy w Rurce, ul. Granitowa 2 Łozienica, 72-100 Goleniów
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 11
Beschreibung: Część 11 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Wałczu i Obwód Drogowy w Wałczu, ul. Kołobrzeska 33 i 35, 78-600 Wałcz
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego z podziałem na 12 części - część 12
Beschreibung: Część 12 – Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania terenów zewnętrznych w obiektach Zamawiającego w GDDKiA Oddział w Szczecinie Rejon w Wałczu Obwód Drogowy Piecnik 35, 78-650 Mirosławiec
Interne Kennung: OSz.D-3.2421.19.2026 - część 12