229597-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – BESIP - Projektant
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BESIP - Projektant
Beschreibung: Předmětem zakázky je dlouhodobá projektová a inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících služeb v souvislosti s projekty na území hl. města Prahy, jejichž předmětem je za účelem zvýšení bezpečnosti silničního provozu zejména: (a) rekonstrukce stávajících křižovatek; (b) úprava stávajících přechodů pro chodce včetně jejich přisvětlení; (c) vytvoření nových přechodů pro chodce včetně jejich přisvětlení; (d) úprava bezprostředně navazujících částí vozovek a chodníků; (e) provedení souvisejících vyvolaných přeložek inženýrských sítí. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou a její plnění bude probíhat na základě pokynů k výkonu základních nebo doplňkových povinností týkajících se konkrétních projektů. Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Interne Kennung: N006/26/V00008330
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71510000 Standortbegehung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71510000 Standortbegehung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy.