229607-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Dostavba učeben a tělocvičny v ZŠ Pečky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostavba učeben a tělocvičny v ZŠ Pečky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle dokumentace pro provedení stavby vypracované společností Atelier 99 s.r.o., se sídlem Purkyňova 71/99, Královo Pole, 612 00 Brno, IČO: 02463245, dle právních předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky a výkazu výměr, dostavba učeben a tělocvičny v ZŠ Pečky. Zadavatel předpokládá, že veřejná zakázka bude spolufinancována z dotačních prostředků (dále jen „dotace“) z Národní sportovní agentury (dále jen „poskytovatel dotace“). Detailní vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je vymezeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Dodavatel bude poskytovat stavební práce zadavateli na základě smlouvy a dle nejvyšších standardů profesní efektivity a kvality. Dodavatel bude při realizaci plnění veřejné zakázky respektovat platný právní řád České republiky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212225 Bau von Sporthallen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01