229682-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Ausrüstungen – Dostawa wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest następująca dostawa: Dostawa wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o.o. Szpitalu Powiatowym. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na następujące części: 1) Część 1 – dostawa i montaż wyposażenia i sprzętu medycznego; 2) Część 2 – dostawa i instalacja sprzętu AGD, RTV i IT; 3) Część 3 – dostawa i montaż mebli i zabudowy meblowej; 4) Część 4 – dostawa i montaż pozostałego wyposażenia; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowy, wraz z poszczególnymi szczegółowymi opisami przedmiotu zamówienia dla danego wyposażenia, przyporządkowanymi zgodnie z kolumną „G” (opis przedmiotu zamówienia) w załączniku nr 1 do SWZ;
Interne KennungZP/1/2026/PCM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 – dostawa i montaż wyposażenia i sprzętu medycznego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Formularz asortymentowy, wraz z poszczególnymi szczegółowymi opisami przedmiotu zamówienia dla danego wyposażenia, przyporządkowanymi zgodnie z kolumną „G” (opis przedmiotu zamówienia) w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 – dostawa i instalacja sprzętu AGD, RTV i IT
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 – dostawa i montaż mebli i zabudowy meblowej
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 – dostawa i montaż pozostałego wyposażenia
Interne KennungCzęść 4