See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statku powietrznego B737-800 w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeprowadzenia szkolenia z eksploatacji samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ dla personelu technicznego (Służby Inżynieryjno – Lotniczej) 1 Bazy Lotnictwa Transportowego przewidzianego do wykonywania obsług liniowych samolotów Boeing 737-800. Nazwa szkolenia: Eksploatacja samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2. Termin realizacji do 30.09.2025 r. Szczegółowy opis zawarty została w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 154167-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z dokumentacją postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80650000 Schulung und Simulation für Luftfahrzeuge, Raketen und Raumfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Eksploatacja samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2.
Interne Kennung: Usługa przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statku powietrznego B737-800 w 2025 roku
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 154167-2025
Wewnętrzny identyfikator: 1/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Zgodnie z dokumentacją postępowania
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 80650000 Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001