See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOS-2023-0003766 - Front-end ontwikkelaar Omgevingswet Digitale beleidsondersteuning
Beschreibung: De afdeling Informatisering & Automatisering van de provincie Zuid-Holland heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht/functie Front-end ontwikkelaar. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen. Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies 2022 voor leveringen en diensten (AIV P12 2022)’, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad DAS Informatie & Automatisering Diensten’ beschikbaar zijn gesteld op het aanbestedingsplatform van toepassing. U bent hiermee reeds akkoord gegaan bij de aanmelding op het ‘DAS Informatie & Automatisering Dienstent.b.v. provincie Zuid-Holland; Aanvraag T2251 - DOS-2016-0007287’.
Interne Kennung: DOS-2023-0003766
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000