229784-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung in der Forstwirtschaft – „Sporządzenie projektów planów urządzenia lasu dla nadleśnictw Jawor i Świeradów oraz operatów siedliskowych dla nadleśnictw Zdroje i Międzylesie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Sporządzenie projektów planów urządzenia lasu dla nadleśnictw Jawor i Świeradów oraz operatów siedliskowych dla nadleśnictw Zdroje i Międzylesie”
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ o załącznikach do SWZ. 1.Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące sporządzenie projektów planów urządzenia lasu (dalej „plan” lub „PUL”) dla nadleśnictw Jawor i Świeradów oraz opracowanie operatu siedliskowego dla nadleśnictw Zdroje i Międzylesie. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części zwane dalej Pakietami: a) Pakiet nr I - Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Jawor, z okresem obowiązywania od 01.01.2028 do 31.12.2037 roku, b) Pakiet nr II - Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Świeradów, z okresem obowiązywania od 01.01.2028 do 31.12.2037 roku, c) Pakiet nr III - Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Zdroje wg stanu na 01.01.2028 roku, d) Pakiet IV – Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Międzylesie wg stanu na 01.01.2028 roku.
Vorherige Bekanntmachung807472-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. "procedury odwróconej", o której mowa w art. 139 ust 1, 3-4 PZP. Stosowanie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokonania badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr I - Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Jawor, z okresem obowiązywania od 01.01.2028 do 31.12.2037 roku
BeschreibungSzczegółowy opis wskazanej części zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ
Interne KennungPakiet I
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 20 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy zgodnie z § 6 ust 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia na skutek zwiększenia w danym nadleśnictwie powierzchni lasów lub gruntów przeznaczonych do zalesienia.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr II - Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Świeradów, z okresem obowiązywania od 01.01.2028 do 31.12.2037 roku
Interne KennungPakiet II
LosLOT-0003
TitelPakiet nr III - Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Zdroje wg stanu na 01.01.2028 roku
Interne KennungPakiet III
LosLOT-0004
TitelPakiet IV – Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Międzylesie wg stanu na 01.01.2028 roku
Interne KennungPakiet IV