See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w kompleksach zlokalizowanych w Warszawie
Beschreibung: usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w Warszawie
Interne Kennung: 20/2025/Z
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Analiza okoliczności: przeprowadzenie postępowania w standardowych dla OiB terminach w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego. Powyższe wynika z priorytetowości ochrony obiektów wojskowych. (uzasadnienie wyboru procedury przyspieszonej zgodnie z art. 410 i art. 411 ustawy Pzp z uprawieniem z art. 411 ust. 7, art. 411 ust. 16 ustawy)
Zentrale Elemente des Verfahrens: postępowanie dwuetapowe
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz 1 Usługi ochrony
Beschreibung: usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w kompleksach wojskowych
Interne Kennung: 20/2025/Z cz1
Los: LOT-0002
Titel: cz 2 Usługi ochrony
Interne Kennung: 20/2025/Z cz2