2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening Inhuur extern personeel
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op het aanbesteden van inhuur extern personeel. Deze aanbesteding richt zich op inhuur van externe deskundigen op het gebied van ICT en maritieme supply chain. Vandaar is deze aanbesteding gesplitst in twee percelen: • Perceel 1 betreft voornamelijk specifiek ICT • Perceel 2 betreft voornamelijk maritieme supply chain. Portbase gaat voor beide percelen een broker contracteren die gespecialiseerd is in het werven van externe specialisten, bijvoorbeeld werknemers in dienst van derden, om in te zetten bij Portbase. De broker is ervoor verantwoordelijk passende Kandidaten te werven. Portbase kan zelf ook voorkeurskandidaten aanleveren bij de broker. Kandidaten komen onder contract bij de broker en deze zal tevens verantwoordelijk zijn voor het afhandelen van de administratieve processen en het overnemen van de risico’s in het kader van de Wet Keten Aansprakelijkheid. Voor de twee percelen geldt dat Portbase de volgende dienstverleningsaspecte 1,0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften, 79623000 Überlassung von kaufmännischen oder industriellen Arbeitskräften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 specifiek ICT
Beschreibung: Raamovereenkomst Brokerdienstverlening Inhuur extern personeel
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 maritieme supply chain
Interne Kennung: 2