229897-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schalttafeln – Oprava skříní DE lokálního řídícího systému
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOprava skříní DE lokálního řídícího systému
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je: • oprava řídících jednotek v komunikačních skříních DE (včetně příslušenství) jejich výměnou, • dodávka operačního systému Windows a aplikačního software MicroSCADA v aktuální verzi pro zabezpečení spolehlivé funkce ovládání, chránění a monitorování rozvaděčů 22kV a přenosu dat do nadřazeného systému řízení a monitorování rozvoden, splňující současné požadavky na kybernetickou bezpečnost, a • výměna opotřebovaných UPS.
Vorherige Bekanntmachung23335-2022
Interne KennungOprava skříní DE lokálního řídícího systému
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
LosLOT-0002