See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania – zamówienie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ I – dostawa przełączników sieciowych i pakietów oprogramowania zwiększającego cyberodporność, zawierająca: a) przełącznik sieciowy Ethernet typ 1 – 3 sztuki, b) przełącznik sieciowy Ethernet typ 2 – 34 sztuki, c) system ochrony poczty elektronicznej typu Secure Mail Gateway VM – 1 sztuka, d) system ochrony poczty elektronicznej typu Secure Mail Gateway VM – wsparcie na 1 rok – 1 sztuka, e) system ochrony poczty elektronicznej typu Secure Mail Gateway VM – wdrożenie – 1 sztuka, f) system ochrony poczty elektronicznej typu Secure Mail Gateway VM – instruktaż stanowiskowy – 1 sztuka, g) system analizy złośliwego oprogramowania typu sandbox VM – 1 sztuka, h) system analizy złośliwego oprogramowania typu sandbox VM – wsparcie na 1 rok – 1 sztuka, i) system analizy złośliwego oprogramowania typu sandbox VM – wdrożenie – 1 sztuka, j) system analizy złośliwego oprogramowania typu sandbox VM – instruktaż stanowiskowy – 1 sztuka, k) system uwierzytelniania, autoryzacji i kontroli dostępu w wersji VM – 1 sztuka, l) system uwierzytelniania, autoryzacji i kontroli dostępu w wersji VM – wsparcie na 1 rok – 1 sztuka, m) system uwierzytelniania, autoryzacji i kontroli dostępu w wersji VM – wdrożenie – 1 sztuka, n) system uwierzytelniania, autoryzacji i kontroli dostępu w wersji VM – instruktaż stanowiskowy – 1 sztuka, o) system kontroli i zarządzania dostępem do sieci w wersji VM – 1 sztuka, p) system kontroli i zarządzania dostępem do sieci w wersji VM – wsparcie na 1 rok – 1 sztuka, q) system kontroli i zarządzania dostępem do sieci w wersji VM – wdrożenie – 1 sztuka, r) system kontroli i zarządzania dostępem do sieci w wersji VM – instruktaż stanowiskowy – 1 sztuka, s) system do centralnego zarządzania infrastrukturą bezpieczeństwa w wersji VM – 1 sztuka, t) system do centralnego zarządzania infrastrukturą bezpieczeństwa w wersji VM – wsparcie na 1 rok – 1 sztuka, u) system do centralnego zarządzania infrastrukturą bezpieczeństwa w wersji VM – wdrożenie – 1 sztuka, v) system do centralnego zarządzania infrastrukturą bezpieczeństwa w wersji VM – instruktaż stanowiskowy – 1 sztuka, 2) CZĘŚĆ II – dostawa licencji systemu zarządzania urządzeniami mobilnymi – 1 sztuka, 3) CZĘŚĆ III – dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z pomocą techniczną w ramach odnowienia rocznego wsparcia technicznego dla następujących urządzeń sieciowych posiadanych przez zamawiającego: a) odnowienie rocznego wsparcia dla urządzenia Fortinet Forti AP U433F – 1 sztuka, b) odnowienie rocznego wsparcia dla urządzenia FortiGate FG60F UTM – 6 sztuk, 4) CZĘŚĆ IV – dostawa przełączników sieciowych z wyposażeniem, zawierająca: a) przełącznik sieciowy Ethernet typ 3 – 10 sztuk, b) wkładkę SFP+ – 8 sztuk, 5) CZĘŚĆ V – dostawa sprzętu komputerowego, zawierająca: a) szafę RACK 19” – 1 sztuka, b) taśmę LTO-8 – 50 sztuk, c) klucz bezpieczeństwa U2F – 700 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ V zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ. 7. Opisy znajdujące się w załącznikach nr 2 – 6 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 8. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 9. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt i ryzyko wykonawcy, w opakowaniach fabrycznych, bezzwrotnych do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego. 10. Dostarczone produkty objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wraz z wymaganymi sterownikami, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 11. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy oraz obowiązującymi przepisami, w tym z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Vorherige Bekanntmachung: 772538-2025
Interne Kennung: WO-IV.272.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 72263000 Software-Implementierung, 71356300 Technische Unterstützung, 30237360 LTO-Kassetten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – dostawa licencji systemu zarządzania urządzeniami mobilnymi – 1 sztuka
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ II – dostawa licencji systemu zarządzania urządzeniami mobilnymi – 1 sztuka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 3 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z pomocą techniczną w ramach odnowienia rocznego wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych posiadanych przez zamawiającego
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ III – dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z pomocą techniczną w ramach odnowienia rocznego wsparcia technicznego dla następujących urządzeń sieciowych posiadanych przez zamawiającego: a) odnowienie rocznego wsparcia dla urządzenia Fortinet Forti AP U433F – 1 sztuka, b) odnowienie rocznego wsparcia dla urządzenia FortiGate FG60F UTM – 6 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 4 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV – dostawa przełączników sieciowych z wyposażeniem
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ IV – dostawa przełączników sieciowych z wyposażeniem, zawierająca: a) przełącznik sieciowy Ethernet typ 3 – 10 sztuk, b) wkładkę SFP+ – 8 sztuk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ. 3. Opis znajdujący się w załączniku nr 5 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV