2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA CENTRUM SZKOLENIOWO-BADAWCZEGO WAT W ZEGRZU W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYKONAJ I ETAP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa Centrum Szkoleniowo-Badawczego WAT w Zegrzu w formule »zaprojektuj i wykonaj« I ETAP.
Vorherige Bekanntmachung: 338355-2024
Interne Kennung: 52/DIB/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001