2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stacji roboczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu sp. z o.o. w ramach projektu Transformacja cyfrowa Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, poprzez dostawę 60 (sześćdziesięciu) stacji roboczych przeznaczonych do pracy biurowej oraz technicznej w infrastrukturze Zamawiającego. Rozwiązanie ma zapewnić niezawodne, wydajne i bezpieczne środowisko pracy użytkowników. 2. Zadanie obejmuje dostawę stacji roboczych przeznaczonych do pracy biurowej oraz technicznej , której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta.
Interne Kennung: PZ/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup stacji roboczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa 60 stacji roboczych dla Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu sp. z o.o. w ramach projektu Transformacja cyfrowa Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, przeznaczonych do pracy biurowej oraz technicznej w infrastrukturze Zamawiającego. Rozwiązanie ma zapewnić niezawodne, wydajne i bezpieczne środowisko pracy użytkowników. 2. Zadanie obejmuje dostawę stacji roboczych przeznaczonych do pracy biurowej oraz technicznej , której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta.[