2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klimaatbestendig Centrumplan Wezep
Beschreibung: Het vervangen van de riolering en een kwaliteitsimpuls geven aan de wijk (klimaatbestendig inrichten centrumgebied). Onderwerp van de aanbesteding is de bouwteamovereenkomst voor het ontwerpen en realiseren van Klimaatbestendig Centrumplan Wezep. € 11.295.000,-
Interne Kennung: K.722.166
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderwerp van de aanbesteding is de bouwteamovereenkomst voor het ontwerpen en realiseren van Klimaatbestendig Centrumplan Wezep. Nadere informatie over de inhoud van deze opdracht is opgenomen in de bijlagen die bij de Selectieleidraad zijn gevoegd. Zie Selectieleidraad (incl. bijlagen)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het afkoppelen van particuliere panden (de regenpijpen aan de voorzijde panden).