229996-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie, w ilościach i zakresie określonych w Formularzu Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Klasyfikacją CPV: 55321000-6 – usługi przygotowywania posiłków. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 101958-2025
Interne Kennung: ZP/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie
Beschreibung: Usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 40% ilość zamawianych usług w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Ofertowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia, co skutkuje automatycznym, adekwatnym zwiększeniem całkowitej wartości umowy wskazanej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej umowy). Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 60% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 3 do niniejszej umowy).