23-2025 - Ergebnis
Polen – Projektmanagement im Bauwesen – Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego (z rozszerzonym zakresem obowiązków) przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Edukacji Przyrodniczej MORGI”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego (z rozszerzonym zakresem obowiązków) przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Edukacji Przyrodniczej MORGI”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego (z rozszerzonym zakresem obowiązków) przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Edukacji Przyrodniczej MORGI” (dalej również: „Inwestycja). 3.2. Zamówienie zostało podzielone na etapy: Etap I, II i III oraz Etap IV jako przysługujące Zamawiającemu prawo opcji. 3.3. Inwestor Zastępczy będzie działał w imieniu i na rzecz Zamawiającego na podstawie udzielonych pełnomocnictw (inwestor zastępczy o charakterze pełnomocniczym), w tym m.in. pełnomocnictwa udzielonego w trybie art. 37 ust. 2 PZP. 3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. 3.6. Miejsce realizacji umowy: usługa będzie wykonywana w formie zdalnej oraz formie stacjonarnej na terenie realizacji Inwestycji - teren Babiogórskiego Parku Narodowego (poza obszarem Natura 2000), 34-222 Zawoja Widły, województwo Małopolskie, działki nr 22727/13 i 22728/1 obręb 0002 Zawoja lub w innym wskazanym przez Zamawiającego miejscu.
Vorherige Bekanntmachung: 499085-2024
Interne Kennung: ZP-10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste, 71315200 Bautechnische Beratung, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 9.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 PZP: a) zakres zamówienia objętego opcją: prawo opcji obejmuje możliwość rozszerzenia zamówienia w ramach umowy podstawowej i na warunkach tej umowy o powiększony zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg cen z Oferty Wykonawcy. Rozszerzenie polega na zleceniu do realizacji dodatkowego etapu realizacji – Etap IV - wsparcie w okresie trwałości Projektu, szczegółowo opisanego w Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ). b) okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji: istnienie potrzeby po stronie danego Zamawiającego po realizacji zamówienia podstawowego. c) warunek uruchomienia prawa opcji: oświadczenie woli Zamawiającego, złożone Wykonawcy w formie pisemnej.