2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250179GAD Reconstructie Vinkenwaard-Zuid gemeente Alblasserdam
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 1.3 Zie aanbestedingsdocumenten en bestek.
Interne Kennung: 250179GAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Type procedure Europese Openbare Procedure conform Aanbestedingswet 2012 en het Aanbestedingsreglement Werken 2016, hoofdstuk 2 "openbare procedure". De gemeente Alblasserdam heeft gekozen voor een Europese aanbesteding, omdat de waarde van de opdracht dusdanig is dat deze opdracht conform de Gids proportionaliteit Europees dient te worden aanbesteed.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad en bestek zie bestek
Interne Kennung: 1