23002-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Studenten Informatie Systeem (SIS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studenten Informatie Systeem (SIS)
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding betreft de levering, implementatie, hosten, support en door ontwikkelen van een Software as a service (SaaS) Studenten Informatie Systeem (SIS) voor het Hout- en Meubileringscollege (HMC). Betreft het het leveren van licenties voor het SIS. Het HMC heeft momenteel bijna 4200 studenten, 500 cursisten en daarnaast 500 medewerkers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad en Bijlage A: Programma van Eisen en Wensen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 8 jaar. De verwachte ingangsdatum van de Overeenkomst is 01-06-2024 en eindigt van rechtswege op 31-05-2032. Opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met maximaal vier (4) keer twee (2) jaar. Opdrachtgever geeft uiterlijk drie maanden voor het verstrijken van de contractperiode aan of van een verlengingsoptie gebruik wordt gemaakt. De totale looptijd kan derhalve zestien (16) jaar bevatten.