2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Ustka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Ustka zlokalizowanych w następujących obrębach: Charnowo, Dębina, Dominek, Duninowo, Duninowo PGR, Gąbino, Grabno, Grabno Leśnictwo, Lędowo, Lędowo Osiedle Machowinko, Machowino, Machowino Leśnictwo, Możdżanowo, Niestkowo, Objazda, Osieki Słupskie, Pęplino, Poddąbie, Przewłoka, Rowy, Starkowo, Wodnica, Wytowno, Zalesin, Zaleskie, Zaleskie PGR wskazanych na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do umowy SWZ. 1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada: c) wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, prowadzonego przez Wójta Gminy Ustka, zgodnie z art.9c ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 299); d) zaświadczenie o wpisie do rejestru, o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), e) zezwolenie na zbieranie odpadów, wydane na podstawie ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku o odpadach lub ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r., obejmujące rodzaj Strona 6 z 27 odpadów objętych przedmiotem zamówienia; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: – warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną usługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w ilości łącznej co najmniej 900 ton (usługi realizowane w ramach jednej umowy traktuje się jak jedną usługę). b) zapewni do realizacji przedmiotu zamówienia, tj. będzie dysponował następującym sprzętem: - co najmniej 4 pojazdy przystosowane do odbierania zmieszanych odpadów komunalnych, zamontowaną kamerę samochodową rejestrująca trasę przejazdu oraz czytniki elektroniczne znaczników RFID i kodów kreskowych; - co najmniej 2 pojazdy przystosowane do odbierania selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, zamontowaną kamerę samochodową rejestrująca trasę przejazdu oraz czytniki elektroniczne znaczników RFID i kodów kreskowych; - co najmniej 1 pojazd dostawczy o masie całkowitej do 3,5 t, przystosowany do odbioru odpadów z miejsc trudno dostępnych; c) wyposażyć pojazdy wskazane w lit. b) z wyłączeniem tiret trzeci, w system monitoringu bazującego na systemie pozycjonowania satelitarnego, umożliwiający trwałe zapisywanie, przechowywanie i odczytywanie danych o położeniu pojazdu i miejscach postoju oraz system czujników zapisujących dane o miejscach wyładunku odpadów umożliwiający weryfikację tych danych.
Vorherige Bekanntmachung: 599251-2024
Interne Kennung: RR.271.43.2024.MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Ustka zlokalizowanych w następujących obrębach: Charnowo, Dębina, Dominek, Duninowo, Duninowo PGR, Gąbino, Grabno, Grabno Leśnictwo, Lędowo, Lędowo Osiedle Machowinko, Machowino, Machowino Leśnictwo, Możdżanowo, Niestkowo, Objazda, Osieki Słupskie, Pęplino, Poddąbie, Przewłoka, Rowy, Starkowo, Wodnica, Wytowno, Zalesin, Zaleskie, Zaleskie PGR wskazanych na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do umowy SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge: 2 795,37 Tonnen