2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej z przeznaczeniem do obsługi konsumenta
Beschreibung: 4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę wyposażenia do pracowni gastronomicznej z przeznaczeniem do obsługi konsumenta w celu jego doposażenia dla celów dydaktycznych w ramach kształcenia zawodowego. Zakres dostawy: szafa chłodnicza (I) 1 sztuka, zmywarki kapturowe 2 szt., ekspres do kawy 1 sztuka, szafa chłodnicza (II) 1 szt., piec konwekcyjno-parowy 2 szt., maszyna do lodów 1 szt., stół chłodniczy 1 szt. dyspenser 1 szt., zestaw sprzętów gastronomicznych 4 szt., zestaw blenderów zanurzeniowych (1 zestaw tj 10 sztuk), zabudowa lady barowej w pracowni obsługi konsumenta 1 szt.
Interne Kennung: 2/ZP/FE/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (zamawiający dopuszcza także format .rar) i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm..), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp,z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”. Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); Uwaga: W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże producenta lub modelu lub wersji oferowanego urządzenia Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. 2) Wypełniony formularz szczegółowy – Potwierdzenie spełniania wymagań minimalnych, Wypełnienie formularza stanowi potwierdzenie zgodności produktu z wymogami Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie potwierdzi wymaganych parametrów Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp 3) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2 SWZ; 5) Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt 9.4 SWZ (jeżeli dotyczy); 6) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 9.10 SWZ (jeżeli dotyczy), 7) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby 8) Pełnomocnictwo 6.Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia wskazanych w art. 109 ust 1 ustawy Pzp 3. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę wyposażenia do pracowni gastronomicznej z przeznaczeniem do obsługi konsumenta w celu jego doposażenia dla celów dydaktycznych w ramach kształcenia zawodowego. Zakres dostawy: szafa chłodnicza (I) 1 sztuka, zmywarki kapturowe 2 szt., ekspres do kawy 1 sztuka, szafa chłodnicza (II) 1 szt., piec konwekcyjno-parowy 2 szt., maszyna do lodów 1 szt., stół chłodniczy 1 szt. dyspenser 1 szt., zestaw sprzętów gastronomicznych 4 szt., zestaw blenderów zanurzeniowych (1 zestaw tj 10 sztuk), zabudowa lady barowej w pracowni obsługi konsumenta 1 szt. Minimalna gwarancja wykonawcy na sprzęty gastronomiczne oraz wykonaną zabudowę minimum 24 miesiące licząc od daty odbioru przez Zamawiającego. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w rozdziale 17 SWZ. Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. Gwarancja realizowana w siedzibie zamawiającego lub bezpłatny odbiór sprzętu do naprawy Zestaw urządzeń fabrycznie nowych rok produkcji minimum 2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39315000 Restaurantausrüstung, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39141000 Küchenmöbel
Menge: 25 Stück