See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, którzy nie zawarli umów na pozbywanie się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 sierpnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, którzy nie zawarli umów na pozbywanie się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych. Masa odpadów surowcowych: papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych, masa odpadów kuchennych ulegających biodegradacji oraz masa odpadów pozostałych po segregacji (resztkowych) wyniesie 669,456 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 745168-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.64.2024