2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń w zakresie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny dla pracowników socjalnych z terenu województwa łódzkiego.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń w zakresie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny dla pracowników socjalnych z terenu województwa łódzkiego.” 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część I – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego. Część II – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ- odpowiednio dla każdej części.
Interne Kennung: 46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego.
Beschreibung: Część I – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego.
Beschreibung: Część II – kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkolenia w zakresie II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy, dla maksymalnie 15 uczestników zrekrutowanych przez Zamawiającego. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: Część II