2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor Arbodiensten
Beschreibung: ZAAM wenst voor haar arbodiensten één nieuwe raamovereenkomst aan te gaan door middel van een Europese aanbesteding met referentienummer ZMARBO25. Hierbij is de ‘inschrijving met de Beste-PKV het uitgangspunt. De uitgaven van deze opdracht zijn momenteel circa € 300.000,- per jaar inclusief BTW, op basis van het prijspeil 2024. Dat er een investering noodzakelijk is om het verzuim te reduceren is duidelijk. Hoeveel dat gaat worden zal moeten blijken uit de inschrijving, het budget hiervoor is uiteraard gelimiteerd.
Interne Kennung: ZMARBO25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAAM wil één raamovereenkomst afsluiten voor een duur van 36 maanden. Daarna bestaat de mogelijkheid tot verlenging van maximaal tweemaal 24 maanden en eenmaal 12 maanden (96 maanden totaal).