See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy karnetów uprawniających do korzystania z usług rekreacyjnych i sportowych na potrzeby Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na podstawie karnetów abonamentowych i dostawa około 7380 miesięcznych karnetów uprawniających do korzystania z ww. usług dla pracowników i byłych pracowników, członków ich rodzin, doktorantów i dla laureatów nagród Rektora UJ za działalność organizacyjną na rzecz uczelni oraz członków Zarządu Samorządu Studentów UJ, przy czym Zamawiający: - informuje, że ww. ilość karnetów została oszacowana w oparciu o prognozowane maksymalne wykorzystanie, - informuje, że liczba osób korzystających z karnetów na miesiąc grudzień 2025 r. to 5760, - nie gwarantuje, że po zawarciu umowy wykorzystanie karnetów pozostanie na dotychczasowym poziomie.
Vorherige Bekanntmachung: 78505-2026
Interne Kennung: 80.272.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne prowadzone zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 1235 z późn. zm.). Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku XIV do dyrektywy 2014/24/UE. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w sposób przejrzysty, obiektywny i niedyskryminacyjny. Sposób przygotowania ofert określa Rozdział XI SWZ. Opis sposobu obliczania ceny zawiera Rozdział XIV SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001