See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w SP ZZOZ w Kozienicach w ramach inwestycji D1.1.2 KPO: integracja z platformą P1, digitalizacja dokumentacji medycznej, wdrożenie systemu cyberbezpieczeństwa oraz zastosowanie sztucznej inteligencji z integracją do centralnego repozytorium danych medycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację sześciu zadań zgłoszonych w ramach projektu pn: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” zgodnie z załączonym przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 68322-2026
Interne Kennung: 02/PN/ND.ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie Nr 1 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
Beschreibung: pkt. 20,23,27 z zadania Nr 3 do wniosku o dofinansowanie
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: zadanie Nr 2 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
Beschreibung: pkt. 12 z zadania Nr 3 do wniosku o dofinansowanie
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0003
Titel: zadanie Nr 3 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych w ramach wskaźnika D21G.R3.
Beschreibung: pkt. 1 z zadania Nr 4 do wniosku o dofinansowanie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie Nr 4 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych w ramach wskaźnika D21G.R3.
Beschreibung: pkt. 2 z zadania Nr 4 oraz do wniosku o dofinansowanie
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration