See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MP Winningen - winputten boren
Beschreibung: Brabant Water heeft een masterplan opgesteld om enerzijds winputten te vervangen en anderzijds het aantal winputten uit te breiden, het betreft het vervangen van 162 winputten, renoveren van 17 putkelders en dempen van 149 bestaande putten dempen op 19 locaties in de periode 2025-2032. Opdracht betreft boren van de winputten.
Interne Kennung: T82616
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262220 Brunnenbohrung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt