230334-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung – Tweeweg-pagers inclusief Beschikbaarheidssysteem en Beheersysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tweeweg-pagers inclusief Beschikbaarheidssysteem en Beheersysteem
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is om één Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de initiële duur van 3,5 jaar met als ingangsdatum 1 juli 2026 tot 1 januari 2030, met de mogelijkheid om deze Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen met driemaal met 12 maanden tot uiterlijk 1 januari 2033 voor de levering en implementatie van: • Tweeweg-pagers; • Beschikbaarheidssysteem; • Beheersysteem. Zie offerteaanvraag paragraaf 2.1.4.
Interne Kennung: 26.EA.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32344220 Funkrufempfänger, 35121700 Alarmsysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De roostermodule voor Cluster-24 (zie ook Offerteaanvraag paragraaf 2.1.3).