230366-2026 - Ergebnis
Niederlande – Beratung im Hochbau – Projectmanagementdiensten H&F
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjectmanagementdiensten H&F
BeschreibungEen aantal scholen van Flores Onderwijs wordt, op basis van de op dit moment bekende planning, in de periode 2024-2039 gerenoveerd, uitgebreid en/of nieuw gebouwd. Flores Onderwijs wil drie projectmanagementbureaus contracteren om deze projecten te begeleiden. Onder deze drie projectmanagementbureaus zal Flores Onderwijs door middel van minicompetities onderstaande projecten of bundeling van projecten, uitzetten. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVijf (5) maal vierentwintig (24) maanden