2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka potravin, a to zejména: - masa a uzenin - pečiva - vajec - ovoce a zeleniny - trvanlivých potravin - mléčných výrobků
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15131120 Wurstwaren, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15110000 Fleisch, 03142500 Eier, 15821200 Süßes Gebäck, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15511000 Milch, 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse, 15540000 Käse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 4 – Dodávka potravin a sušenek
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka potravin a sušenek za podmínek stanovených rámcovou dohodou, jejíž návrh je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 4 – Dodávka potravin a sušenek
Haupteinstufung (cpv): 15821200 Süßes Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Kupní cenu dle soupisu zboží k lze žádosti dodavatele navýšit vždy po uplynutí 1 kalendářního roku od účinnosti smlouvy, a to o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen publikovanou Českým statistickým úřadem; dodavatel je povinen takovou žádost zaslat nejdříve 30 dnů a nejpozději 10 dnů před koncem jednoho kalendářního roku účinnosti smlouvy, přičemž v žádosti: a. uvedené míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen publikovanou Českým statistickým úřadem, a b. přiloží nový soupis zboží s aktualizovanými cenami.
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 5 – Dodávka mléčných výrobků
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka mléčných výrobků za podmínek stanovených rámcovou dohodou, jejíž návrh je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 5 – Dodávka mléčných výrobků
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch, 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse, 15540000 Käse
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 3 – Dodávka vajec
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka vajec za podmínek stanovených rámcovou dohodou, jejíž návrh je přílohou č. 1 této zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 3 – Dodávka vajec
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 2 – Dodávka pečiva
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka pečiva za podmínek stanovených rámcovou dohodou, jejíž návrh je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 2 – Dodávka pečiva
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 1 – Dodávka masa
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka masa a uzených výrobků za podmínek stanovených rámcovou dohodou, jejíž návrh je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka potravin pro Diagnostický ústav a základní školu Praha 2, Lublaňská 33 – ČÁST 1 – Dodávka masa
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren