See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/73 Troubsko – Bořitov – Realizace geologického a hydrogeologického průzkumu pro EIA
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace hydrogeologického průzkumu pro účely splnění podmínky vyplývající ze Závěru zjišťovacího řízení záměru „I/73 Troubsko/D1 – Kuřim – Bořitov“ vydaného Ministerstvem životního prostředí pod č.j. MZP/2024/240/315 dne 5.2.2025 podle dle § 7 zákona o posuzování vlivů na životní prostředí, a na základě zpracované zadávací dokumentace „I/73 Troubsko/D1 Kuřim – Bořitov, geologický a hydrogeologický průzkum, projekt předběžného GTP“ (VENTIMIGLIA s.r.o., 11/2025).
Interne Kennung: 03PT-006520
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.