230447-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungslabordienste – „Świadczenie usług w zakresie Badań laboratoryjnych i tereno-wych dla Robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa tunelu dalekobieżnego w Łodzi w ciągu linii kolejowej nr 85, od komory „Retkinia” do komory „Fabryczna” wraz z infra-strukturą niezbędną do budowy oraz funkcjonowania tunelu, komór i linii kolejowej” wraz z umowami podobnymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie Badań laboratoryjnych i tereno-wych dla Robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa tunelu dalekobieżnego w Łodzi w ciągu linii kolejowej nr 85, od komory „Retkinia” do komory „Fabryczna” wraz z infra-strukturą niezbędną do budowy oraz funkcjonowania tunelu, komór i linii kolejowej” wraz z umowami podobnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie Usług w zakresie badań laboratoryjnych i tere-nowych dla Robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa tunelu dalekobieżnego w Łodzi w ciągu linii kolejowej nr 85, od komory „Retkinia” do komory „Fabryczna” wraz z infrastrukturą niezbędną do budowy oraz funkcjonowania tunelu, komór i linii kolejowej” wraz z umowami podobnymi, będącego częścią inwestycji pod nazwą „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części (Pakiety): 1) PAKIET I – badania w zakresie: o podłoża i warstw konstrukcyjnych nawierzchni, w tym: jakości kruszyw, zagęszczenia zasypek, wytrzymałości, wzmocnień, mieszanek bitumicznych, hydroizolacji, - betonu konstrukcyjnego, - osadzania kotew i prętów w betonie, - prefabrykatów betonowych. - sieci teletechnicznej, kanalizacji kablowej, sieci światłowodowej i łączności bezprzewodowej, obejmujące tłumienność dla wszystkich przewidzianych częstotliwości pracy. 2) PAKIET II- badania w zakresie: - konstrukcji tunelu drążonego maszyną TBM, w tym głównie badań dot. segmentowych obudów tunelowych.
Interne Kennung: FZA.2510.58.2025/JK/86
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I – badania w zakresie: - podłoża i warstw konstrukcyjnych nawierzchni, w tym: jakości kruszyw, zagęszczenia zasypek, wytrzymałości, wzmocnień, mieszanek bitumicznych, hydroizolacji, - betonu konstrukcyjnego, - osadzania kotew i prętów w betonie, - prefabrykatów betonowych. - sieci teletechnicznej, kanalizacji kablowej, sieci światłowodowej i łączności bezprzewodowej, obejmujące tłumienność dla wszystkich przewidzianych częstotliwości pracy
Interne Kennung: FZA.2510.58.2025/JK/86 - PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II- badania w zakresie: konstrukcji tunelu drążonego maszyną TBM, w tym głównie badań dot. segmen-towych obudów tunelowych.
Interne Kennung: FZA.2510.58.2025/JK/86 - PAKIET II