2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heraanleg Edward Verheyestraat - Smedenstraat - Kragendijk - Jan Devischstraat - Kragenhoek - Kleiput
Beschreibung: - Weg- en rioleringswerken in de volgende straten : - Edward Verheyestraat - Smedenstraat tot de aansluiting Nieuwstraat - Jan Devischstraat tot aansluiting Knoksedijk - Kragendijk tot aansluiting Korenbloemdreef - Kragenhoek (deels) en Kleiput (deels) - Herinrichting, heraanleg en rioleringswerken van de parking Stormmeeuw en parkings Schuttersgilde - Herinrichting van de toegang tot Carrefour - Bouwen van pompstations (excl. elektromechanica) - Profileren, herinrichten gracht volgens aanduiden van de leidend ambtenaar
Interne Kennung: 2025/2689/CON/EB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/2689/CON/EB - 1
Beschreibung: Knokke Heist - Heraanleg Edward Verheyestraat - Smedenstraat - Kragendijk - Jan Devischstraat - Kragenhoek - Kleiput
Interne Kennung: 1