See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozruch instalacji absorbcyjnych pomp ciepła w celu uzyskania dodatkowej, minimalnej mocy cieplnej z 2 szt. pomp ciepła, w wysokości 2 MWt łącznie, po stronie dolnego źródła ciepła, w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozruchu instalacji absorbcyjnych pomp ciepła w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie, w celu uzyskania dodatkowej, minimalnej gwarantowanej mocy cieplnej z 2 szt. pomp ciepła, w wysokości 2 MWt liczonych z dwóch pomp ciepła łącznie oraz minimum 0,75 MWt dla każdej z pomp ciepła po stronie dolnego źródła ciepła, przy uruchomionych dwóch pompach ciepła. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZUO.PDG.ZP.100.011.2024.WUM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozruchu instalacji absorbcyjnych pomp ciepła w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie, w celu uzyskania dodatkowej, minimalnej gwarantowanej mocy cieplnej z 2 szt. pomp ciepła, w wysokości 2 MWt liczonych z dwóch pomp ciepła łącznie oraz minimum 0,75 MWt dla każdej z pomp ciepła po stronie dolnego źródła ciepła, przy uruchomionych dwóch pompach ciepła. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.