See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z koszeniem traw, chwastów i jednorocznych samosiewów oraz wycinką krzewów wraz z utylizacją wzdłuż linii kolejowych na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Opolu z podziałem na zadania w latach 2026 – 2027
Beschreibung: Zadanie nr 1 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 132 Bytom – Wrocław Główny od km 57,625 do km 150,650, linii nr 136 Kędzierzyn Koźle – Opole Groszowice od km 12,200 – 37,561 oraz linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa od km 0,400 do km 34,000 Zadanie nr 2 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 61 Kielce Główne – Fosowskie w km 166,600 – 176,775, linii nr 144 Tarnowskie Góry – Opole Główne w km 22,953 – 42,629 i 44,900 – 73,400, linii nr 277 Opole Groszowice – Wrocław Brochów w km -1,259 – 53,000, linii nr 280 w km -0,781 – 4,482, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 22,000 – 47,631, linii nr 301 w km 0,057 – 3,800 Zadanie nr 3 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 143 Kalety – Wrocław Popowice WP2 w km 37,450 – 117,780, linii nr 272 Kluczbork – Poznań w km 1,100 – 25,680, linii nr 293 Jełowa – Kluczbork w km 0,128 – 25,366 oraz linii nr 301 Opole – Namysłów w km 6,500 – 19,875 Zadanie nr 4 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 137 Katowice – Legnica w km 72,467 – 218,800, linii nr 276 Wrocław Główny – Międzylesie w km 10,700 – 91,400, linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa w km 34,143 – 49,094, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 5,842 – 22,000, linii nr 297 w km -0,220 – 8,672, linii nr 306 w km 22,120 – 22,320, linii nr 333 w km -0,339 – 11,225
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01095/01068/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 132 Bytom – Wrocław Główny od km 57,625 do km 150,650, linii nr 136 Kędzierzyn Koźle – Opole Groszowice od km 12,200 – 37,561 oraz linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa od km 0,400 do km 34,000
Beschreibung: Zadanie nr 1 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 132 Bytom – Wrocław Główny od km 57,625 do km 150,650, linii nr 136 Kędzierzyn Koźle – Opole Groszowice od km 12,200 – 37,561 oraz linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa od km 0,400 do km 34,000
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01095/01068/26/P - Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 61 Kielce Główne – Fosowskie w km 166,600 – 176,775, linii nr 144 Tarnowskie Góry – Opole Główne w km 22,953 – 42,629 i 44,900 – 73,400, linii nr 277 Opole Groszowice – Wrocław Brochów w km -1,259 – 53,000, linii nr 280 w km -0,781 – 4,482, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 22,000 – 47,631, linii nr 301 w km 0,057 – 3,800
Beschreibung: Zadanie nr 2 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 61 Kielce Główne – Fosowskie w km 166,600 – 176,775, linii nr 144 Tarnowskie Góry – Opole Główne w km 22,953 – 42,629 i 44,900 – 73,400, linii nr 277 Opole Groszowice – Wrocław Brochów w km -1,259 – 53,000, linii nr 280 w km -0,781 – 4,482, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 22,000 – 47,631, linii nr 301 w km 0,057 – 3,800
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01095/01068/26/P - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 143 Kalety – Wrocław Popowice WP2 w km 37,450 – 117,780, linii nr 272 Kluczbork – Poznań w km 1,100 – 25,680, linii nr 293 Jełowa – Kluczbork w km 0,128 – 25,366 oraz linii nr 301 Opole – Namysłów w km 6,500 – 19,875
Beschreibung: Zadanie nr 3 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 143 Kalety – Wrocław Popowice WP2 w km 37,450 – 117,780, linii nr 272 Kluczbork – Poznań w km 1,100 – 25,680, linii nr 293 Jełowa – Kluczbork w km 0,128 – 25,366 oraz linii nr 301 Opole – Namysłów w km 6,500 – 19,875
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01095/01068/26/P - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 137 Katowice – Legnica w km 72,467 – 218,800, linii nr 276 Wrocław Główny – Międzylesie w km 10,700 – 91,400, linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa w km 34,143 – 49,094, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 5,842 – 22,000, linii nr 297 w km -0,220 – 8,672, linii nr 306 w km 22,120 – 22,320, linii nr 333 w km -0,339 – 11,225
Beschreibung: Zadanie nr 4 Prace związane z utrzymaniem linii kolejowych nr 137 Katowice – Legnica w km 72,467 – 218,800, linii nr 276 Wrocław Główny – Międzylesie w km 10,700 – 91,400, linii nr 287 Opole Zachodnie – Nysa w km 34,143 – 49,094, linii nr 288 Nysa – Brzeg w km 5,842 – 22,000, linii nr 297 w km -0,220 – 8,672, linii nr 306 w km 22,120 – 22,320, linii nr 333 w km -0,339 – 11,225
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/01095/01068/26/P - Zadanie 4