230516-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Servis osobních vozidel API
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis osobních vozidel API
BeschreibungAgentura pro podnikání a inovace chce zadáním této nadlimitní veřejné zakázky zabezpečit provádění pravidelných servisních prohlídek, provádění havarijních oprav a běžné služby pneuservisu včetně uložení pneumatik pro všechny vozy v užívání Agentury pro podnikání a inovace - 1. čtvrtletí 2026
Vorherige Bekanntmachung2350-2018
Interne KennungVZ/04/17
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001